4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Sikeres évet zártak röplabdázóink

2017. június 15., csütörtök 11:21

A 2016/2017-es szezon a Nyíregyházi Sportcentrum röplabda szakág számára, az elmúlt időszak legsikeresebb idénye volt.

Nyíregyháza utánpótlás nevelésében a röplabda kiemelt fontossággal bír. Erdősné Balogh Erika a Sportcentrum szakág vezetőjének irányításával minőségi munka zajlik, melynek köszönhetően sikerült felépíteni az egyik legeredményesebb röplabda utánpótlás bázist Magyarországon. Nyolc edző, mintegy 250 gyermekkel foglalkozik  és versenyezteti őket a korosztályos bajnokságokban. Ebben a versenyidényben négy korosztály jutott el az országos döntőkig (junior, ifi, serdülő, gyermek), ebből három a dobogóra is állhatott.

A sikeres esztendő apropójából a Nyíregyházi Sportcentrum emlékplakettel jutalmazta azokat a röplabdázókat, akik országos döntőn érmet szereztek a Sportcentrum színeiben. A díjakat Veres Péter többszörös magyar válogatott és Kőhalmi Richárd utánpótlás igazgató adta át a sportolóknak.

Eredmények:

  • Nyíregyházi Sportcentrum junior 2. hely edző:  Nagy Attila
  • Nyíregyházi Sportcentrum ifjúsági 4. hely edző: Nagy Attila
  • Nyíregyházi Sportcentrum  serdülő 2. hely edző: Balázs István
  • Nyíregyházi Sportcentrum  gyermek 3. hely edző: Moravszki Gyuláné Éva, Moravszki Gyula

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk