4_ 5 6 7 8 12 10 11

Történelmet írt a Bozsik Akadémia Nyíregyházán

2013. december 03., kedd 09:40

 

Hosszú utazás, korai kelés várt a hétvégén a Bozsik Akadémia U21-es fiataljai számára, ám ez sem vette a kedvüket és erejüket a focistáknak, mert döntetlent, 2-2 játszottak a Pécs csapatával. Ezzel a remek meccsel az őszi bajnokság végén 27 ponttal a második helyre rangsorolták magukat a tabellán a Győri Eto után és a Videoton előtt.

A csapat edzője, Nagy Sándor, a Nyírsuli Kft. futball szakág vezetője így nyilatkozott:

Csak nagy betűkkel tudok beszélni a fiúkról, óriási bravúr, amit véghezvittek az őszi bajnokságban. 12 forduló óta, a 4. fordulótól kezdve nem kaptak ki a focistáink. Abszolút hozták azt az eredményt, amiért sokat dolgoztunk együtt a csapattal, sőt még annál is jobbat. A 7 győzelem és a 6 döntetlen nem jött volna létre a gyerekek nélkül. A tavaszi bajnokságot már a második helyről tudjunk folytatni.