molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

I. NYÍRVV-NYÍRSULI-RETRO RÁDIÓ Kupa

2014. július 01., kedd 11:51
  Az elmúlt hétvégén nagy sikerrel került megrendezésre az I. NYÍRVV-NYÍRSULI-RETRO RÁDIÓ Kupa Jótékonysági Labdarúgó Torna a Daganatos Gyerekek megsegítésére. A tornán harminckét csapat (9 – gyerek, 6 – női és 17 – férfi) vett részt a megye különböző pontjairól illetve volt egy budapesti csapat is a tornán amely a férfiak tornáján diadalmaskodott. A rendezvényen háromszáz ezer forint gyűlt össze amelyet Varga Áronné az alapítvány elnöke vett át Szikszai János főszervezőtől és döntöttek a szervezők a jövő évi folytatásról. Eredmények: Gyerekek  U-8-U-9 OFFSIDE SPORT CAFÉ- NYÍRSULI MÁTÉSZALKA ÚJFEHÉRTÓ Gólkirály: Szabó Tibor Offside Sport Café-NyírsuliLegjobb kapus: Varga Gergő Mátészalka Női  Foci: NYÍRSÉG COPY NSC NYÍRBÁTOR DEBRECEN KÓRHÁZ Gólkirály: Harsányi Andrea Nyírség Copy  NSCLegjobb kapus: Molnár Eszter Nyírbátor Felnőtt labdarúgás BLÖF BUDAPEST OFFSIDE SPORT CAFÉ RED WOLF RETRO FC Gólkirály: Sipos Adrián Blöf BudapestLegjobb kapus: Lippa János Offside Sport Café Fotó a férfi torna hármas döntőjének résztvevőiről, szervezőkről és a támogatókról készült.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk