molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Szuper Kupa Döntő!

2014. június 24., kedd 09:11

Mellékletek:

A tegnapi SZUPER KUPA DÖNTŐVEL befejeződött a 2013-2014 évi Szi-Zo Sport Nyíregyházi Kispályás Labdarúgó Bajnokság. Kilenc bajnok részvételével le zajlott a SZUPER KUPA DÖNTŐ és ennek végeredményeként Nyíregyháza Abszolút Bajnoka a FEHÉRTÓ KFT csapata lett, második a RED WOLF és harmadik a SZACSA KERTVÁROS SZSE. Az eredmény letölthető a mellékleteknél! Fotón a győztes csapat látható. Fotó: Cseke Bea Üdvözlettel: Dajka LászlóVárosi Kispályás Bizottság Elnök

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk