molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

A NYÍR-CHEM KFT a teremlabdarúgó bajnok

2014. március 03., hétfő 10:27
Az elmúlt hétvégén került megrendezésre a NYÍRSULI KFT szervezésében a 2013 - 2014. évi Szi-Zo Sport Teremlabdarúgó Bajnokság Döntője a Bem iskola csarnokában. A döntőbe jutásért négy csoportban negyvenkét csapat küzdött négy hónapon keresztül, és végül a RED WOLF – NYÍR-CHEM KFT, KÉT BAL FC – T-FORG TRANS KFT négyes harcolta ki a fináléba jutást. A döntő előtt a négy csoport második helyezettjei küzdöttek meg az ötödik helyért. A szikrázó mérkőzések akár a döntőnek is beillettek volna hiszen nem volt lebecsülendő a tét, ugyanis az ötödik hely is tiszteletre méltó, ha negyvenkét résztvevőt vesszük alapul. A körmérkőzések után az alábbi eredmények születtek: CIVIS MÁRVÁNY KFT GASE SZENT IMRE 1:3 NO SZPONZOR FC MARSO KFT 1:0 NO SZPONZOR FC GASE SZENT IMRE 0:2 MARSO KFT CIVIS MÁRVÁNY KFT 3.2 GASE SZENT IMRE MARSO KFT 0:5 CIVIS MÁRVÁNY KFT NO SZPONZOR FC 2.5 Így aztán ötödik helyen végzett a MARSO KFT csapata. A döntőre már szép számú mintegy háromszáz néző foglalt helyet a lelátón, és figyelhette az igazi parkett művészek szenzációs produkcióját. Az első két mérkőzésen nem bírtak egymással a csapatok hiszen egyaránt döntetlent játszottak, a RED WOLF - NYÍR-CHEM KFT összecsapásán megszületett a kispályás mérkőzésen szokatlan egyedüli nulla nullás eredmény, ami a bajnokság folyamán is egyedülálló eredmény. Aztán jött a RED WOLF henger amely 4:0 arányban győzött a KÉT BAL FC ellen, illetve forró hangulatú mérkőzésen a NYÍR-CHEM KFT csapata 2:1 arányban verte a kitűnő erőkből álló T-FORG TRANS csapatát. Záró körben a kispályás labdarúgás szépségét prezentáló összecsapáson a RED WOLF és a T-FORG TRANS KFT csapatai nem bírtak egymással, így az eredmény 2:2 lett. A végére is maradt izgalom, bár az első félidőt derekasan végig küzdő KÉT BAL FC, a vezetése ellenére, a másodikban elfáradt, és így a NYÍR-CHEM KFT 6:2 arányban nyert, s veretlenül szerezte meg a 2013 - 2014. évi NYÍREGYHÁZA TEREMBAJNOKA címet. A döntő eredményei a következők voltak: RED WOLF NYÍR-CHEM KFT 0:0 KÉT BAL FC T-FORG TRANS KFT 1:1 RED WOLF KÉT BAL FC 4:0 T-FORG TRANS KFT NYÍR-CHEM KFT 1:2 RED WOLF T-FORG TRANS KFT 2:2 NYÍR-CHEM KFT KÉT BAL FC  6.2 A végeredmény   1. NYÍR-CHEM KFT 2. RED WOLF 3. T-FORG TRANS KFT 4. KÉT BAL FC 5. MARSO KFT Gólkirályok „A” CSOPORT - CSOHÁNY ZOLTÁN - NYÍRSÉG SZERVIZ KFT „B” CSOPORT - MÁRKUS GYULA - NYÍR-CHEM KFT „C” CSOPORT - BECSER ZOLTÁN - MARSO KFT „D” CSOPORT - SZATKE ZOLTÁN - T-FORG TRANS KFT Legjobb kapusok „A” CSOPORT - JAKUCSKA CSABA - RED WOLF „B” CSOPORT - VARGA GYÖRGY - NYÍR-CHEM KFT „C” CSOPORT - RÁCZ MIHÁLY - KÉT BAL FC „D” CSOPORT - JÁSZAI JÁNOS - KIS-DÖME KFT A díjakat KÓSA ÁRPÁD a NYÍRSULI KFT ügyvezető igazgatója, SZILVÁSI ISTVÁN Önkormányzati képviselő a Sportbizottság tagja, BICSÉRDY RITA a SKY TRAVEL Utazási Iroda Tulajdonosa és PAPIK SZILÁRD a Szi-Zo Sport Tulajdonosa adta át a díjazottaknak. Fotón a győztes csapat és a támogatók láthatók, valamint a teremdöntő résztvevőinek fotói. Fotó: Cseke Bea. Üdvözlettel: Dajka LászlóKispályás Bizottság Elnök

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk