molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Döntő előtt a terembajnokság

2014. február 24., hétfő 10:06

Mellékletek:

Az elmúlt hétvégén befejeződött a küzdelem  a NYÍREGYHÁZA NYÍRSULI Szi-Zo Sport TEREMLABDARÚGÓ BAJNOKSÁGBAN. A döntő résztvevői már korábban kiharcolták helyüket a fináléban egy gólkirályi cím váratott még magára a „D” csoportban. Végül SZATKE ZOLTÁN (T-FORG TRANS KFT) lett a gólkirály 16 góllal. LIPCSEI ATTILA is (KIS-DÖME KFT) 16 gól lőtt, közöttük a bajnokság folyamán több mérkőzésen rúgott gól döntött 8:5 arányban SZATKE ZOLTÁN javára. A döntőre hétvégén szombaton március 1.-én 8.00-tól kerül sor a BEM JÓZSEF Általános Iskola csarnokában. Előbb a négy második helyezett játszik körmérkőzést az ötödik helyért, majd 11.30-tól kezdődik a döntő NYÍREGYHÁZA 2013 - 2014.-évi TEREMBAJNOKI címéért. Eredményhirdetés 15.15-kor várható. Várunk minden érdeklődőt a kitűnő mérkőzéseket igérő összecsapásokra. A mellékelt fotókon a „D” csoport második helyezett csapata a KIS-DÖME KFT (ők átadták a döntőben a helyüket a GASE SZENT IMRE 3. helyezett csapatának mivel Münchenben tartózkodnak ezen a napon) látható illetve a csoport legjobb kapusa JÁSZAI JÁNOS (KIS-DÖME KFT) aki kitűnő szerepléssel harcolta ki az elismerést. Góllövőlista és a döntő teljes programja letölthető a mellékleteknél.   Üdvözlettel: Dajka LászlóKispályás Bizottság Elnök

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk