molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

A CIVIS MÁRVÁNY KFT csapata a nyolcadik utas a döntőben

2014. február 21., péntek 08:55

Mellékletek:

A tegnap lejátszott tizenegyedik fordulóval lezárult a küzdelem az „A” csoportban is ahol még két nyitott kérdés volt. A korábban eldőlt első hely (RED WOLF) után, nagy küzdelem folyt a második helyért a NYÍRSÉG SZERVIZ KFT és a CIVIS MÁRVÁNY KFT csapatai között, amit végül is az utóbbi szerzett meg magabiztos 8:1 győzelmével, amit a VÖRÖS FÚRIA ellen aratott. Nyitott volt még a csoport gólkirályi címe is, hiszen LAKATOS LÁSZLÓ RED WOLF és CSOHÁNY ZOLTÁN NYÍRSÉG SZERVIZ KFT egyaránt 15-15 góllal állt az élen, de mivel LAKATOS nem szerzett gólt, CSOHÁNY viszont négyet is, így 19 góllal ő lett az „A” csoport gólkirálya. Így a hátralévő vasárnapi két „D” csoportos mérkőzéstől függetlenül kialakult a március 1.-én megrendezésre kerülő döntő mezőnye, ahol reggel nyolc órától 11.30-ig a MARSO KFT - CIVIS MÁRVÁNY KFT és a GASE SZENT IMRE - NO SZPONZOR FC csapatai küzdenek az ötödök helyért, illetve 11.30-tól a RED WOLF – NYÍR CHEM KFT és a KÉT BAL FC - T-FORG TRANS KFT csapatai mérkőznek az 1 - 4 helyért, eldöntve azt hogy, mely csapat lesz a 2013 – 2014. év NYÍREGYHÁZA TEREMBAJNOKA. A döntőre érdemes lesz kilátogatni hiszen láthatják majd a nyíregyházi kispályás labdarúgás kiemelkedő képességű elit csapatait. A mellékelt fotón a CIVIS MÁRVÁNY KFT döntőbe került csapata illetve az „A” csoport gólkirálya CSOHÁNY ZOLTÁN NYÍRSÉG SZERVIZ KFT látható. A góllövő lista megtekinthető a mellékleteknél! Üdvözlettel: Dajka LászlóKispályás Bizottság Elnök

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk