molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Izgalmas véghajrá a terembajnokságban

2014. február 17., hétfő 09:15

Mellékletek:

Az elmúlt hétvégén kilenc mérkőzéssel folytatódott a Városi Nyírsuli Szi-Zo Sport Teremlabdarúgó Bajnokság. Az már korábban eldőlt, hogy a 2013-2014.-évi Terembajnoki címért a RED WOLF - NYÍR-CHEM KFT, KÉT BAL FC - T-FORG TRANS KFT négyes küzd meg március 1.-én a BEM JÓZSEF Általános Iskola csarnokában. Két csoportban (B és C) eldőlt a második hely sorsa is, a NO SZPONZOR FC és a MARSO KFT személyében, ők ugyanis a döntő napján reggel 8.00-tól egy körmérkőzéses rájátszásban döntik el az ötödik hely sorsát. Hozzájuk csatlakozik még a CIVIS MÁRVÁNY - NYÍRSÉG SZERVIZ, KIS-DÖME - GASE SZENT IMRE négyesből két csapat, akik a hét folyamán még játszanak egy mérkőzést. Két csoportban (B és C) eldőlt a gólkirályi cím sorsa is, ugyanis a „B” csoportban MÁRKUS GYULA NYÍR-CHEM KFT 13 góllal a „C” csoportban BECSER ZOLTÁN MARSO KFT 14 góllal végzett az első helyen. A mellékelt fotón, a „B” csoport bajnoka a NYÍR-CHEM csapata látható, a csoport gólkirálya MÁRKUS GYULA, álló sor balról a negyedik. A góllövő lista megtekinthető a mellékleteknél! Üdvözlettel: Dajka LászlóKispályás Bizottság Elnök

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk