molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Az egyiknek sikerült a másiknak nem

2014. január 31., péntek 12:59

Mellékletek:

Nyírsuli Szi-Zo Sport Teremlabdarúgó Bajnokságában, a tegnapi kilencedik fordulóban az „A” csoportban egy igazi vérbeli rangadóra került sor a RED WOLF és a NYÍRSÉG SZERVIZ Kft csapatai között. A mérkőzés híven szolgálta a kispályás labdarúgás népszerűsítését teljesítményben és sportszerűségben egyaránt. Színvonalát tekintve beillett volna egy bajnoki döntőnek is, de ezen a mérkőzésen csak az egyik csapatnak sikerült közelebb kerülni a március 1.-én megrendezésre kerülő négyes döntőhöz. A két csapat nem bírt egymással egészen az utolsó előtti percig amikor is egy szépen kidolgozott akció végén a NYÍRSÉG SZERVIZ Kft csapata kihagyta a száz százalékos helyzetét és a kontrából Lakatos László látványos góllal szerezte meg a győzelmet a RED WOLF csapata számára. Így már a NYÍRSÉG SZERVIZ Kft csapata csak abban bízhat, hogy legalább a második helyet megszerzi a csoportjában, és játszhat az ötödik helyezésért, de ehhez a CIVIS MÁRVÁNY Kft csapatának is botlania kell, bár ők még akár csoport bajnokok is lehetnek. A mellékelt fotón CSOHÁNY ZOLTÁN(7) a NYÍRSÉG SZERVIZ Kft és LAKATOS LÁSZLÓ(9) a RED WOLF játékosai látható, akik 14-14 góllal vezetik a csoportjuk góllövő listáját. A góllövő lista megtekinthető a mellékleteknél! Üdvözlettel: Dajka LászlóKispályás Bizottság Elnök

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk