molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Rangadók hétvégéje a terembajnokságban

2014. január 20., hétfő 11:57

Mellékletek:

A hatodik és hetedik forduló egy részére került sor a hétvégén a Nyírsuli Szi-zo Sport Teremlabdarúgó Bajnokságban a Bem Iskolában. A lejátszott huszonkilenc mérkőzés között több rangadó is volt, és már csak két csapat (RED WOLF és NYÍR-CHEM) maradt 100%-os mivel két eddigi hibátlan (T-FORG TRANS és NO SZPONZOR FC) csapat is botlott és pontokat vesztett. Előbb a MESTER FESTÉK - DROMEDAR FC (3:3) hozott óriási küzdelmet a „C” csoportban, majd két bajnok esélyes (KÉT BAL és DIEGÓ-S FIÚK) összecsapás következett, igazi küzdelmet és kitűnő játékot bemutatva, végül a befejezés előtt 9 másodperccel a KÉT BAL szerezte meg a győztes gólt és állhatott a tabella élére. Ezt követően is egy színvonalas mérkőzés következett a (NAP-KORI-KUM KFT és T-FORG TRANS) csapatai között (2:2) ahol az eddig  hibátlan T-FORG TRANS KFT nem bírt a stabilan védekező és  több helyzetet kidolgozó ellenfelével és csak SZOBONYA GÁBOR kapusnak köszönhették, hogy nem vesztették el veretlenségüket. A végére is maradt egy nagy meglepetés ugyanis az eddig 100-%-os NO SZPONZOR a HIREX GÁZ elleni mérkőzésén (3:3) az első pontját megszerző HIREX GÁZ megszorongatta ellenfelét és még a győzelmi esélye is meg volt. A fordulóban a VÖRÖS FÚRIA csapata is megszerezte kitűnő játékkal az első győzelmét. A góllövő lista élmezőnye megtekinthető a mellékleteknél! (Fotón a DIEGÓ-S FIÚK–KÉT BAL rangadón MATA JÓZSEF DIEGÓ-S FIÚK játékosa végzi el a kezdő rúgást.) Üdvözlettel: Dajka László

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk