molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Köszönet a Kelet Magyarország‐Eissmann Hungária Kupa részvételéért

2014. január 06., hétfő 12:32

Mellékletek:

Ezúton szeretnék köszönetet mondani Önöknek a 9. alkalommal megrendezésre került KELET MAGYARORSZÁG - EISSMANN HUNGÁRIA KUPA Teremlabdarúgó Tornán való részvételükért. Mellékelten csatolom a torna teljes eredmény listáját. (A mellékleteknél letölthető) A  www.szon.hu és www.nyirsuli.hu weboldalon óriási mennyiségű fotó és írott anyagot találnak a tornáról. A jövő évi 10. jubileumi torna időpontja várhatóan 2015. január 2-3-4 melyre 40 – csapatot várunk bízom benne, hogy Önök ismét itt lesznek. Üdvözlettel: Dajka László

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk