molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Nyíregyháziak fináléja

2014. január 05., vasárnap 20:59
  Nyíregyháza-Debrecen párviadalokat hozott a Kelet-Magyarország-Eissman Kupa teremfoci toran két elődöntője. Az elsőn a Monbebe csapat nagy küzdelemben győzte le a hajdúsági Parmen Zrt. együttesét. A folytatásban gól nélkül ért véget a Nyírség Copy és a reálos fehérben jászó Real Team meccse, pedig az utolsó másfél percet emberelőnyben játszották a debreceniek. Aztán jöttek a kilencesek, a nyíregyháziaknál Sándor Dávid, Madzin István majd Törtei Tamás nem hibázott, a harmadik debreceni lövést pedig kivédte Hrabina Alex, így nyíregyházi csapatok kerültek a fináléba. Elődöntők Parmen Zrt-Monbebe 1-2 Real Team-Nyírség Copy 0-0, kilencesekkel: 2-3 Döntő 15.30: Monbebe-Nyírség Copy Forrás: szon.hu