molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Négyen már továbbléptek

2014. január 05., vasárnap 11:27
  Fél órával csúszik a Kelet-Magyarország-Eissmann Kupa teremtorna Vasárnap reggel a nyolcaddöntőkkel folytatódott a Kelet-Magyarország-Eissmann Kupa teremfocitorna. A kieséses rendszerben már nincs helye különösebb taktikázásnak, így izgalmas meccseket láthat a szép számú publikum. Négy csapat már továbblépett, három meccs szoros küzdelmet hozott, a Parmen viszont könnyedén menetelt a negyeddöntőbe. Ezt követően félórás szünet következett, mert az esti bajnokira készülő Marso-NYKK élvonalbeli férfi kosárlabdázói dobóedzést tartottak. Emiatt a focitorna programja fél órával csúszik. A nyolcad döntő párosításai Immortál 94′- No Szponzor 2-0 Monbebe-T - Forg Trans Kft. 1-0 Standox - III. Félidő Sényő 1-2 Parmen Zrt. - Jánd 8-1 10.30: S-V Team - Két Bal 11: Real Team - Király Gold 11.30: Nyírség Copy - Tutty Frutty FC 12: Nyírgyulaj - FC Muzsika Menetrend Negyeddöntő 12.30 (1.): Immortál - Monbebe 13 (2.) III. félidő Sényő - Parmen Zrt 13.30 (3.): ? 14. (4.): ? Elődöntők 14.30: 1. győztes – 2.győztes 14.30: 3.győztes – 4.győztes Döntő 15: Az elődöntő két győztese Forrás: szon.hu