molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

F-csoport: Reális győzelem

2014. január 04., szombat 20:05
  Az utolsó előtti csoportkörben ismét beállt a minden meccset megnyerő, egy vereséggel második, egy győzelemmel harmadik és pont nélkül negyedik sorrend. Az F-csoport győztese a fővárosi Real Team lett, a No Szponzor előtt, a baktaiak a harmadik helyen zárva nem léptek tovább, míg a Vital FC sereghajtóként végzett.  Az F- csoport eredményei 11: No Szponzor FC–REAL Team FC 0-3 11.30: Vital FC–Baktalórántháza SE 1-2 12: Vital FC–No Szponzor FC FC 2-3 12.30: Baktalórántháza SE–Real Team FC 1-3 13: No Szponzor FC–Baktalórántháza SE 2-1 13.30: Real Team FC–Vital FC 5-1 A csoport végeredménye: 1. Real Team FC 9,2. No Szponzor 6,3. Baktalórántháza SE 3,4. Vital FC 0 ponttal. Forrás: szon.hu