molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

II. NYÍRERDŐ-Retro Rádió Kupa - Öregfiúk Teremlabdarúgó Torna

2013. december 23., hétfő 15:25

Mellékletek:

  II. NYÍRERDŐ-Retro Rádió Kupa Öregfiúk Teremlabdarúgó Torna lebonyolítási rendje 2013.12.28 - 29 Információk Mérkőzések játék ideje 2 x 12 perc Csoportokból körmérkőzések után továbbjut az első két helyezett továbbjutásról egyelő pontszám esetén az alábbi sorrend dönt! 1. egymás ellen játszott mérkőzés eredménye2. gólkülönbség3. több rúgott gól4. több győzelem5. sorsolás A lebonyolítási rend letölthető a mellékleteknél! Üdvözlettel: Dajka László

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk