molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Tisztelt csapatvezetők!

2013. november 06., szerda 15:52

Mellékletek:

 Tisztelt csapatvezetők! Tájékoztatásul közlöm az érintett csapatvezetőkkel, hogy a mai napon elkészült a Szi-Zo Sport Téli Teremlabdarúgó Bajnokság sorsolása melyet mellékelek. A sorsolás a Szi-Zo Sport Boltban Kósa Árpád Nyírsuli Kft ügyvezető igazgatója és Szakács István üzletvezető közreműködésével zajlott le. A benevezett negyvenkét csapatot egy (csütörtöki játéknappal) tizenkettes és három tízes csoportba soroltuk. A részletes időrendi beosztásról november 8.-án pénteken tájékoztatom Önöket. Üdvözlettel: Dajka LászlóKispályás Bizottság Elnök

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk