molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Tisztelt érintett csapatvezetők!

2013. szeptember 25., szerda 09:46

Mellékletek:

Az OLD BOYS Bajnokság „B„ csoportjában az elkövetkező két hétben a mellékletben szereplő párosítások alapján játszanak a csapatok.A két forduló után október 14.-től már első és másodosztályú bajnokság kezdődik.Az „A” csoport 1-5.-helyzettje és a „B”–csoport 1-4.- helyezettje alkotja majd az első osztályt az „A” – 6-9.- helyezettje és a „B” - csoport 5-8.-helyezettje a másodosztályt.Az október 14.-én kezdődő bajnokság előtt törölve lesz minden eddigi eredmény (kivéve a góllövők és a kapusok versenye) és új sorsolással minden csapat a saját osztályában 0–ponttal indul.A bajnokságot rájátszással zárjuk majd, hogy minden csapatnak a legalább 22–mérkőzése meg legyen.A 2013-2014.- évi bajnokságban még három kieső lesz az „A” csoportból és három feljutó az „B” csoportból de a 2014-2015.-évi bajnokságban ez kettő-kettőre változik majd! Továbbra is várom a Téli Teremlabdarúgó Bajnokságba a csapatok nevezését, eddig 31-csapat nevezett!                                                      Üdvözlettel: Dajka László, Kispályás Bizottság Elnök

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk