molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Április elején rajtol a bajnokság

2017. március 14., kedd 15:32
Hetek óta nagy erőket mozgósítva készítik elő a pályákat a NYÍRVV KFT munkatársai az április 3.-án rajtoló INTERSPORT - NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Kispályás szabadtéri bajnokságra. Hetekkel ezelőtt a szokásokhoz híven boronával fellazították mélyen mind a hat pályát majd folyamatos síneléssel és kézi horolással egyengetik a küzdőtereket. Az elkövetkező héten pedig érkezik az új salak borítás, és a rajtra kitűnő körülmények várják majd a csapatokat amennyiben az időjárás nem szól közbe. Az új idényben BIKÁS ATTILA (fotó) technikai munkatárs gondoskodik majd a csapatok kiszolgálásáról. A sorsolást minden érintett megkapja március 25.-ig illetve elérhető lesz majd a honlapunkon www.nyiregyhazisportcentrum.hu weboldalon. Várhatóan a bajnokság kezdésére megújul a kispályás honlapunk, melyről tájékoztatást adok majd. Április végén indítani kívánunk egy lábtenisz egyéni és páros bajnokságot ezzel kapcsolatosan kérem, keressenek személyesen.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk