molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Izgalmas véghajrá

2017. február 13., hétfő 16:29
A hétvégén újabb húsz mérkőzésre került sor az INTERSPORT - NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Teremlabdarúgó Bajnokságban. Az óriási színvonalat mi sem jelzi jobban, hogy egy héttel a bajnokság befejezése előtt még mindig csak egy csoport bajnoka (RED WOLF "A" csoport) született meg. Több csapat már viszont döntőben érezheti magát de a korona feltételére még várni kell egy hetet. Amely csapatoknak már nem kell izgulnia az a MARSO KFT és az ÚJFEHÉRTÓ HSC de ki lesz a bajnok? Meglepő volt a hétvégén a két kitűnő csapat a FAYR BLEE FC és a HET-BAND KFT búcsúja. Folytatta kitűnő szereplését a ZÖLDÖVEZET KTB zsinórban megszerezve negyedik győzelmét és színvonalas játékkal verte a ROZSRÉT SE a még bajnoki címre is esélyes Újfehértó csapatát 2:0 arányban. Nagy csatában megszületett az első 0:0 - ás eredmény a bajnoki cím várományosa a BERGLAND KFT és az egyre jobban szereplő DEMETER PÁLINKA FC között. Nagy rangadót játszott egymással a DIEGO-S FIÚK és a PIKOLÓ SÖRÖZŐ csapata (ők szerepelnek a képen a mérkőzés előtt) amely végül is 2:1 arányú Pikoló győzelmet hozott, de így is mindkét csapat döntő esélyes. Csütörtökön nem lesz forduló, de szombaton és vasárnap sok mindenre válasz kapunk. Az utolsó héten 23.-án csütörtökön este 18.00-tól még a "D" csoportban lesz öt mérkőzés és 25.-én 8.00-tól "SZUPER DÖNTŐ" Fotók: Bíróné Nádasi Marianna

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk