molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Folytatódik a pontgyűjtés

2017. február 10., péntek 10:45
Az elmúlt heti pihenő után szombaton folytatódik a küzdelem az INTERSPORT - NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Teremlabdarúgó Bajnokságban. A szombati első mérkőzés elmarad illetve vasárnap 11.45-re kerül át, ugyanis a Bem Iskolában péntek éjjel alapítványi bál lesz és tovább tart a terem átrendezése. Több sorsdöntő rangadóra is sor kerül a hétvégén, amelyek után akár bajnokot illetve döntősöket is köszönthetünk majd. A "B" csoportban négy mérkőzés is meghatározó lehet a csoport végeredményét illetően ugyanis az ÚJFEHÉRTÓ HSC –ROZSRÉT SE  a FAYR BLEE FC - HET-BAND KFT és a CSODAVÁR - HET-BAND KFT mérkőzései sok mindenre választ adhatnak. A "C" csoportban nagy rangadó várható a bajnoki címet illetően a DIEGO-S FIÚK – PIKOLÓ SÖRÖZŐ összecsapáson illetve a HAVEROK - NYÍR-CHEM KFT mérkőzés is jelentőséggel bír a döntőbe kerülést illetően. A "D" csoportban a meglepően jól szereplő BERGLAND KFT a DEMETER PÁLINKA egyre jobb formába lendülő csapata ellen akár már bajnok is lehet a hétvégén, de esetleges veresége esetén még a döntőbe kerülés is veszélybe kerülhet. Érdemes lesz tehát a hétvégén kilátogatni a Bem Iskolába. FIGYELEM! A "B" CSOPORT CSAPATAI A HÉTVÉGÉN DUPLÁN SZOMBATON ÉS VASÁRNAP IS JÁTSZANAK!! Fotók: Bíróné Nádasi Marianna

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk