molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Ma záróra az "A" csoportban

2017. február 02., csütörtök 11:25
A kilencedik fordulóval zárul a küzdelem az INTERSPORT - NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Teremlabdarúgó Bajnokságban az "A" csoportban. Ma eldől mely csapat lesz a csoport bajnoka illetve, hogy másodikként melyik csapat kerül a döntőbe. A legnagyobb esélye erre a RED WOLF, KELET SOLAR KFT (nekik győzni kell az FC SZPARTAK KERTVÁROS ellen 21.00-kor) illetve a könnyebb feladat előtt álló AUTONET FC csapatának van. De lesz még egy rangadó a T-FORG TRANS KFT és a VÖRÖS ÖRDÖGÖK között is 18.45-kor. Ma 18.00-kor kezdünk és 22.00-ra minden kiderül! A " B"-"C"- és "D" csoportban nincs a hétvégén mérkőzés, folytatás 11-12.-én!A fotókat Bíróné Nádasi Marianna készítette.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk