molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Meglepetésekkel tarkított forduló

2017. január 24., kedd 09:29
Nem várt eredményeket és egyre több különböző színű kártyákat hozott a hétvégi forduló. A bajnokság végéhez közeledve sorozatban jönnek a meglepetés eredmények illetve erősödik a harc a döntős helyekért. A "B" csoportban megszületett a VINCE FC első győzelme, amely már régóta megérett a 4:3 arányú vereség elszenvedője a MEKKMESTER UNITED FC volt. Az ÚJFEHÉRTÓ HSC és a HET-BAND KFT egyaránt kiütötte ellenfelét, előbbi 12:3-ra a RALDA RALLYE TEAM KFT, utóbbi pedig a nagynevű DROMEDAR FC csapatát verte 8:1 arányban. A "C" csoport nagy meglepetését a ZÖLDÖVEZET KTB csapata szolgáltatta a hétvégén, két mérkőzésen is győzött, előbb a VETERÁNOK FC ellen 4:3, majd vasárnap a nagy tekintélyű PIKOLÓ SÖRÖZŐ ellen szintén 4:3 arányban. A történések érdekessége, hogy minkét legyőzött csapat esélyes a döntőbe kerülésre illetve a Zöldövezetnek eddig mindösszesen egy pontja volt egy szerény döntetlennel - ez nagy fegyvertény volt! A "D" csoport nagy rangadóján a továbbra is veretlen BERGLAND KFT változatos nagy csatában nyert a NYÍRTURA FC ellen 3:2 arányban. A MESTER FESTÉK 8:0 arányban kiütötte a KÉT BAL FC csapatát. A mai napon a "B" csoport résztvevőinek fotóit közlöm - kivétel a FAYR BLEE FC - ők majd később kerülnek be. Holnap a "C" csoport csütörtökön pedig a "D" csoport csapatai szerepelnek majd. Nincs már 100-%-os csapat a bajnokságban, viszont három csapat, a RED WOLF a BERGLAND KFT és a DIEGO-S FIÚK csapata még veretlen.A bajnokság csütörtökön 26.-án 18.00 órakor folytatódik.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk