molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Ma két nagy rangadó a terembajnokságban

2017. január 12., csütörtök 11:41
Két igazi rangadóval folytatódik az INTERSPORT - NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Teremlabdarúgó bajnokság. Előbb 20.15-től a T-FORG TRANS KFT - FC SZPARTAK KERTVÁROS, majd 21.00-tól a RED WOLF - AUTONET FC összecsapásra kerül sor. A két mérkőzés a bajnokság végkimeneteléről is dönthet majd. Minél többen jöjjenek szurkolni a BEM Iskolába, hiszen igazi csemegéket láthatnak majd. Természetesen 18.00-tól kezdünk, és a két fenti mérkőzést megelőzi majd még három.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk