molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

KELET - EISSMANN sorsolás

2016. december 30., péntek 10:07

Mellékletek:

Örömmel vettem nevezésüket a 12. alkalommal megrendezésre kerülő KELET MAGYARORSZÁG – EISSMANN HUNGÁRIA KUPA Országos Teremlabdarúgó Tornára. A sorsolás és a nevezési lap megtekinthető a mellékleteknél. Néhány információ: A torna helyszíne NYÍREGYHÁZA CONTINENTAL ARÉNA GÉZA u 8-16. A kezdésük előtt legalább 45 perccel kérem jelenjenek meg a helyszínen. A torna szoros időrendje miatt várakozási idő nincs. Labdát minden csapat hozzon magával. Számozott mezzel kell rendelkezni minden játékosnak akinek lehetősége van rá hozzon magával megkülönböztető trikót. Megérkezéskor a csapatvezető jöjjön hozzám átvenni a nevezési lapot (küldök is egyet és ki lehet előre is tölteni mez szám szerint) és személyi igazolvány ellenében az öltöző kulcsot. Az öltözői beosztások az öltöző ajtókon ki lesznek függesztve. Amely csapatok a helyszínen fizetnek hozzanak pontos számlázási címet és annak adószámát. A tegnapi biztonságtechnikai bejárást követően a biztonság érdekében az a döntés született, hogy a tornát 40x20 m pályán 5x2 m kapukkal bonyolítjuk két játékvezetővel. A nevezhető létszám 15 fő/csapat. A szervező bizottság fenntartja magának a jogot a sorsolás indokolt esetben (visszalépés…) történő megváltoztatására melyről az érintetteket időben tájékoztatja. Kérek minden csapattól egy „OK” visszajelzést, hogy megkapták a sorsolást. A sorsolás egyébként megtekinthető www.nyiregyhazisportcentrum.hu weblapunkon a fő oldalon jobb oldalt. Bármilyen a tornával kapcsolatos kérdésben állok az Önök rendelkezésére a 30-700-2158  számon. A tornára jó felkészülést és BOLDOG ÚJ ÉVET kívánok.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk