molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Új név került a vándorserlegre

2016. december 19., hétfő 09:50
Nem sikerült a címvédés a KIRÁLY GOLD csapatának az utóbbi két év győzelme után most a dobogó harmadik fokára állhattak csak fel. Az elmúlt öt év legszínvonalasabb tornáját tudhatjuk magunk mögött. A tornán több jelenlegi és volt élvonalbeli labdarúgó is részt vett és a végig telt ház előtt zajló mérkőzéseken a nézők kitűnően szórakoztak, hiszen a kispályás labdarúgás minden szépségét megcsillogtatták a résztvevők. Több fiatal tehetségekből álló csapat is indult a tornán bontogatva szárnyaikat, de óriási sikerélménnyel gazdagodhattak a tapasztalt játékosok között. Az eseményen első alkalommal volt nemzetközi csapat is, hiszen részt vett rajta a COTNAR BEREGVIDÉK csapata. A támogatók megelégedettséggel jelentették ki, hogy jövőre folytatás következik. VÉGEREDMÉNY: NYÍRSÉG COPY KFT RALDA RALLYE TEAM KFT NYÍREGYHÁZA KIRÁLY GOLD ÚJFEHÉRTÓ JOHN BULL KORONA NYÍREGYHÁZA GÓLKIRÁLY: NAGY JÁNOS RALDA RALLYE TEAM KFT LEGJOBB JÁTÉKOS: KISS TAMÁS KIRÁLY GOLD ÚJFEHÉRTÓ LEGJOBB KAPUS: VASAS GERGŐ NYÍRSÉG COPY KFT

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk