molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Öregharcosok színvonalas tornája

2016. november 28., hétfő 10:44
Két napon keresztül pattogott a labda az 5. NYÍRERDŐ - RETRO RÁDIO KUPA ÖREGFIÚK TEREMTORNÁN a BEM ISKOLÁBAN. A színvonalas mérkőzéseken igazi parádékat láthattak a nézők, akik mindkét nap megtöltötték a lelátót. A kiegyenlített küzdelmet az jelezte, hogy négy alkalommal csak büntetőkkel dőlt el a továbbjutás sorsa így volt ez a döntőben is a végső győzelemért. Végül is a győzelmet az OFFSIDE OLD BOYS REPLIKA csapata szerezte meg nyíregyházi csapatként a VISZOKAI GUMI SZERVÍZZEL játszott döntőben. VÉGEREDMÉNY: OFFSIDE OLD BOYS REPLIKA NYÍREGYHÁZA VISZOKAI GUMISZERVÍZ NYAGYKÁLLÓ TUNSGRAM SE HAJDÚBÖSZÖRMÉNY A TORNA LEGJOBB KAPUSA: VISZOKAI LÁSZLÓ – VISZOKAI GUMISZERVÍZ NYAGYKÁLLÓA TORNA GÓLKIRÁLYA: KOSÁN ISTVÁN – OFFSIDE OLD BOYS REPLIKA NYÍREGYHÁZA

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk