molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Teremlabdarúgó torna dömping Nyíregyházán

2016. november 09., szerda 12:17
Hamarosan két teremlabdarúgó torna lebonyolítására kerül sor Nyíregyházán, melynek helyszíne a felújított Bem József Általános Iskola sportcsarnoka. Ennek apropójából tartott sajtótájékoztatót a Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezetője Kósa Árpád, a Nyírerdő Zrt. képviseletében Szalacsi Árpád vezérigazgató, az egyetlen nyíregyházi központú hitelintézet a Szabolcs Takarék képviseletében Kola János ügyvezető és a Retro Rádió képviseletében Simon Norbert jelenlétében. A támogatók azért álltak a kezdeményezés mellé, mert fontosnak tartják a város sportéletét, és szeretnék kifejezésre juttatni sport iránti szeretetüket. Mindkét torna országos rendezvénnyé nőtte ki magát, hiszen az elmúlt négy alkalommal a két tornán összesen 310 csapat szerepelt, négy megyét érintve. Mindkét esetben jubilál a rendezvény, hiszen az ötödik alkalommal kerül lebonyolításra, ami az esemény minőségét és színvonalát jelzi. A támogatóknak köszönhetően pénzdíjas tornákról van szó, ami nagy vonzerőt jelent a labdarúgócsapatok számára. Az V. NYÍRERDŐ-Retro Rádió öregfiúk teremlabdarúgó tornájára november 26-27-én kerül sor, melyre a nevezéseket 21-éig fogadják el a szervezők. Részvételi feltétel, hogy a tornára azok jelentkezhetnek, akik betöltötték a 35. életévüket. A kétnapos torna 24 csapat részvételével zajlik. A Karácsony közeledtével, december 16-17-18-án szintén ötödik alkalommal rendezik meg az V. Szabolcs Takarék Karácsony Kupát. A tornára 32 csapat jelentkezését várják minden megkötés nélkül. Minden további információért keressék Dajka László főszervezőt, a 30-700-2158-as telefonszámon.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk