molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Didergős idényzárás a bajnokságban

2016. november 03., csütörtök 19:47
Négy hónapon keresztül több mint hatszáz mérkőzésen vannak túl  az INTERSPORT NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Kispályás Labdarúgó bajnokság résztvevői. A BED BOYS FC utolsó fordulóban elszenvedett vereségével nincs már 100%-os csapat a bajnokságban. Kitűnő csapatok színvonalas mérkőzéseken bebizonyították, hogy a bajnokságunk országos viszonylatban is kiemelkedő színvonalú. Ezúton szeretnék köszönetet mondani mindazoknak, akik segítették munkámat a bajnokság folyamán. Köszönet a NYÍRVV KFT munkatársainak, külön kiemelve VENCEL VIKTOR, PALSÁK CSABA és BIKÁS ATTILA magas szintű munkáját. Két hét múlva november 17.-én negyvenhárom csapattal indul a terembajnokság a Bem József Általános Iskolában, csütörtöki szombati és vasárnapi napokon február 25.-ig.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk