molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Már csak két csapat makulátlan

2016. szeptember 27., kedd 20:13
A tegnapi fordulóban elvesztette 100%-os teljesítményét a VISZOKAI GUMISZERVÍZ, illetve az FC ALFA TEAM NYÍRTURA csapata, és mivel a BED BOYS FC pénteken legyőzte a TÍMÁR VETŐMAG FC csapatát, így két csapat maradt hibátlan. A képen látható piros mezes TEAM FUTSAL csapata nagy csatában 2:1 arányban legyőzte a több kitűnő megyei játékvezetőt felvonultató SPORI MOMBEBE FC csapatát, így a bajnokság legfiatalabb csapata a BED BOYS FC-vel együtt 100%-os!

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk