molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Továbbra is hat csapat 100%-os

2016. szeptember 19., hétfő 11:09
A pénteki napon a TÍMÁR VETŐMAG KFT csapata is megőrizte a 100%-os teljesítményét, ugyanis hatalmas mérkőzésen 4:3 arányban legyőzte az A.C.S HOLDING csapatát. A "G" csoport élén a BED BOYS csapata áll, akik szintén küzdelmes mérkőzésen verték a FIATAL GYÉMÁNTOK SK csapatát 8:6 arányban. Volt az elmúlt héten testvérharc is Bernáth Richard és Milán között a győztes a GeoProfi - Steel Building kitűnő teljesítményt nyújtó kapusa "Ricsi" lett, mivel 3:0 arányban verték a NESTTA csapatát. A napokban elhunyt társuktól búcsúztak a VIS MAIOR RATIZOL csapatának tagjai, a mérkőzés előtti egyperces gyász szünettel. A félidejéhez ékezett őszi idény a mai nap a hatodik fordulóval folytatódik. A terembajnokságban még hét hely kiadó!

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk