molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Hat csapat még hibátlan

2016. szeptember 09., péntek 11:16
A negyedik forduló mérkőzéseivel zárul a hét, közel kétszázötven mérkőzésen vagyunk túl. Továbbra is magas színvonalú és sportszerű mérkőzések zajlanak az INTERSPORT - NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Kispályás Labdarúgó Bajnokságban. Az alábbi hat csapat még 100%-os, pontveszteség nélkül: VISZOKAI GUMISZERVÍZ PÉNTEK 8:05 BK BED BOYS FC TÍMÁR VETŐMAG KFT SPORI - MOMBEBE FC TEAM FUTSAL FC Több csapat még veretlen, viszont meglepően magas a pontot még nem szerző csapatok száma. A jövő héten az ötödik fordulóval folytatódik a küzdelem illetve az OLD BOYS II.o csapatai ismét dupláznak majd.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk