Fergeteges kispályás nyitány

2016. augusztus 16., kedd 14:51
Kezdetét vette az ötvenegyedik idény az INTERSPORT - NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Városi Kispályás Bajnokságban. Az első mérkőzés kezdőrúgását a PÉNTEK 8:05 BT - MEKKMESTER UNITED mérkőzés előtt a névadó szponzor INTERSPORT Nyíregyházi Áruház vezetőjének CZAKÓ GYULA Úrnak a kisfia végezte el, útjára indítva a 2016-2017 bajnoki év őszi idényét. A csapatokat kitűnő körülmények - felújított padok, kerítések korszerűsített világítás, modernizált vizesblokkok, rendezett környezett és professzionálisan előkészített pályák várták - aminek érdekében a NYÍRVV KFT munkatársai mindent elkövettek és KÖSZÖNJÜK! Bemutatkozott több új csapat a nyitányon és igazi parázs ragadókkal nyitottak az öregfiúk, akiknek a mérkőzéseit nagy létszámú közönség tekintette meg, igazi futball hangulat költözött a stadionba.