molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Az özönvíz sem tántorította el a résztvevőket

2016. július 16., szombat 21:01
A zord az enyhe kifejezés, már ami a mai időjárást illeti. A körülmények ellenére is minden csapat megjelent a szombati összecsapásokon Sóstón, hogy folytatódjon a strandfoci derbi. Még három csoportnak kellett harcaikat megvívnia a továbbjutásért, ami a délelőtt folyamán le is bonyolódott.   Az elődöntősök teljes sora: 1.    Offside Sport Cafe2.    Szpartacus 19283.    Rakamaz4.    Real-Ta-Te Kft.5.    Het-Band Kft.6.    FC Alfa Team7.    Italkút Kft.8.    Apagy Se9.    Zöldövezet KTB10.    Gumimacik FC11.    Romeo Vác12.    Rozsrét SE13.    Keletilégió14.    John Bull Korona15.    Orosi Hajógyár16.    Búzavirág Hajdúnánás17.    Bohemiasz FC I.18.    Tarpa FC19.    Pikoló Söröző20.    SZSZB MRFKAz előzetes csoportmérkőzések alapján a harmadik helyezettek közül sorsolás útján továbbjutó az IGEPA PAPER Hungary Kft. A délutáni órákban már sorkerült két csoport elődöntő mérkőzéseire is, amiből a Keletilégió és Romeo Vác csapata került ki győztesként, így ők már biztos résztvevői a holnapi döntőnek.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk