molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

SZUPER KUPA sorsolás

2016. június 13., hétfő 19:12
Egy héttel a bajnokság befejezése előtt mind a tíz csoportban eldőlt a bajnoki cím sorsa. A mai napon a bajnokcsapatok képviselőivel kisorsolásra került a SZUPER KUPA DÖNTŐ résztvevők csoport beosztása. „A”  CSOPORT GASZTROMEDIX KFT VETERÁNOK FC RED WOLF „B”  CSOPORT NAPKOR SZSE GASE JÁSZAI FLAMINGÓ KFT DANUBIUS BETON „C”  CSOPORT VECTIGÁLIA ÖREGFIÚK ALFA TEAM NYÍRTURA FC CIVIS MÁRVÁNY KFT IGEPA PAPER HUNGARY KFT A döntőre 2016. június 21.-én kedden 17.30-tól kerül sor. A fotón két régi „motoros” csapatvezető VIDA LÁSZLÓ és KONDOR MIKLÓS tartják a vándorserleget.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk