molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Új név került a vándorserlegre

2016. február 29., hétfő 14:23

Mellékletek:

A hétvégén befejeződött az INTERSPORT - NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Teremlabdarúgó Bajnokság 2015-2016 évi versenysorozata a "SZUPER DÖNTŐVEL", amely soha nem látott küzdelmeket hozott. A két csoportban zajló mérkőzések után, a döntőben elért 1:0 győzelmével a RED WOLF csapata diadalmaskodott a KÉT BAL FC ellen. A bronz meccsen, a MARSO KFT 2:0 arányban verte a NYÍR-CHEM KFT csapatát, és szerezte meg a harmadik helyet. Így új név került a vándorserlegre, melyet egy évig a KOHUT ÁRPÁD ÁLTAL IRÁNYÍTOTT, RED WOLF csapata őriz majd. DÍJAZOTTAK: "A" csoport bajnok - RED WOLF "A" csoport legjobb kapusa - JAKOCSKA ZSOLT- RED WOLF "A" csoport gólkirálya - KOVÁCS BÉLA RÓBERT - RED WOLF "B" csoport bajnok - NYÍR-CHEM KFT "B" csoport legjobb kapusa - VARGA GYÖRGY - NYÍR-CHEM KFT "B" csoport gólkirálya - MÁTÉ PÉTER - Fc Szpartak Kertváros "C" csoport bajnok - KÉT BAL FC "C" csoport legjobb kapusa - NAGY ATTILA - KÉT BAL FC "C" csoport gólkirálya - BODNÁR RÓBERT - NEV-ÚT KFT "D" csoport bajnok - MARSO KFT "D" csoport legjobb kapusa - HAJDÚ ATTILA - MARSO KFT "D" csoport gólkirálya - PEKK TAMÁS - MARSO KFT A végeredmény megtekinthető a mellékleteknél! A fotókat készítette: BÍRÓNÉ NÁDASI MARIANNA

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk