molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

KÉT BAL FC a "C" csoport bajnoka...

2016. február 15., hétfő 14:16
A hétvégén folytatódott az INTERSPORT - NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Teremlabdarúgó Bajnokság. Rangadók követték egymást nem kis meglepetésekkel. A ROZSRÉT SE - CSODAVÁR FC 2:4 mérkőzés nagy küzdelmet és Csodavár győzelmet hozott, ezzel a győzelemmel akár a Csodavár is döntős lehet, de minden az utolsó fordulóban dől el. Az FC SZPARTAK KERTVÁROS - NYÍR-CHEM KFT 2:0 mérkőzésen a kispályás labdarúgás minden szépségét felvonultatták a csapatok, izgalom volt bőven. Felváltva forogtak veszélyben a kapuk a tét óriási volt, hiszen a döntőbe kerülést biztosíthatta volna győzelme esetén a Nyír-Chem, de egy szemre is tetszetős támadás végén az FC Szpartak játékosa MÁTÉ PÉTER bombázott a kapuba (első képen a gól látható), majd pár perccel a vége előtt ISTVÁN GERGELY góljával állította be a végeredményt. Ezzel az utolsó fordulóra maradt a döntés a bajnoki címről ugyanis a DOMEDAR FC már döntős. A "C" csoportban is sorsdöntő mérkőzésre került sor a KÉT BAL FC és a NEV-ÚT KFT csapatai között, amely szikrázó, de sportszerű körülmények között az eddig 100 %-os KÉT BAL FC javára dőlt el 2:1 arányban. Ezzel a "C" csoport bajnoka a KÉT BAL FC lett. A második továbbjutó helyre még három csapat esélyes így ez is a hétvégén dől el. A legnagyobb várakozás a "D" csoport rangadóját előzte meg, amelyen a HET-BAND KFT csapata HETEI ALEX vezérletével 3:2 arányban győzött a kitűnő erőkből álló PIKOLÓ SÖRÖZŐ ellen, megnövelve ezzel a döntőbe kerülésük esélyét. A RALDA RALLYE TEAM KFT - HELIOS FC 7:2 mérkőzésen könnyed Ralda győzelem született, és így számukra is esély nyílhat a döntőbe kerülésre, de minden az utolsó fordulóban dől el. A hétvégén 20.-án szombaton zárul a bajnokság alap szakasza, és minden hiányzó kérdésre választ kapunk a 27.-én rendezendő "SZUPER DÖNTŐ " kapcsán.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk