molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

ELSZER Bt bravúr az "A" csoport záró fordulójában....

2016. február 05., péntek 12:51
A kilencedik fordulóval tegnap befejeződött a küzdelem az INTERSPORT - NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Teremlabdarúgó Bajnokságban "A" csoport mérkőzéseivel. Gólzáporos meglepetésekkel tarkított záró forduló volt. Előbb az EISSMANN HUNGÁRIA KFT csapata szabott méretes zakót 6:0 arányban a szebb napokat látott VÖRÖS ÖRDÖGÖK csapatára, majd a már csoport bajnok RED WOLF 11:0 arányban játszadozva verte a PROFIL TREND KFT csapatát. Jött aztán a bomba meglepetés a T-FORG TRANS KFT csapata, amely már szintén döntős, nagy küzdelemben számos helyzetet kihagyva 1:1 arányú döntetlent játszott a felszabadultan és kitűnően játszó ELSZER Bt ellen - a bravúr elérésében nagy szerepe volt a parádézó BARTHA LÁSZLÓ kapitánynak, aki ezen a napon kitűnően védett. Az ISZOM-LÁZ FC - HAVEROK összecsapáson papírforma eredmény született 6:2 Haverok győzelemmel, így a csapat a harmadik helyen zárta a bajnokságot. A záró mérkőzésen az egyre egységesebb SÓSTÓ-GYÓGYFÜRDŐ Zrt csapata PODLOVICS LAJOS vezérletével előbb vezetett, de végül is elfáradtak és 6:3 arányú vereséggel zárták a bajnokságot, de nem maradtak pont nélkül. CSAPATVEZETŐI ÉRTÉKELÉSEK A BAJNOKSÁGRÓL: ADAMÓCZKI ROLAND - (HAVEROK FC) - Az elért harmadik helyezésünk az általam elvártnak felel meg. Első év amikor részt vettünk a terembajnokságban és kitűnően éreztük magunkat. A salakra készülünk és bajnokok szeretnénk lenni. MOLNÁR TAMÁS -  (ISZOM-LÁZ FC) - Többet reméltem a csapattól, de végül is nem maradtunk pont nélkül. Számunkra felkészülésnek kitűnő volt és jól éreztük magunkat. TARJÁNYI TIBOR – (EISSMANN HUNGÁRIA KFT) - Egy két mérkőzésen hiányérzetem volt két alkalommal is nyert állásból veszítettünk, de összességében azt kaptam, amit vártam hatodik helyen végeztünk tizenhárom ponttal a befejezés szép volt. MARINCSÁK VIKTOR - (VÖRÖS ÖRDÖGÖK) - Jól éreztük magunkat a bajnokságban, bár az utolsó három forduló nem úgy sikerült ahogy szerettem volna, hiszen szerettünk volna a dobogón végezni, sajnos ez nem jött össze. A salakon jobb folytatásra számítunk. KOHUT ÁRPÁD - (RED WOLF) - Csapatom az elvárásaimnak megfelelően azt az eredményt hozta az alapszakaszban amit elvártam tőlük. Kitűnő felkészülési lehetőség volt a tavaszi idényre. Köszönünk mindent a kitűnő lebonyolításért. SZANICS SÁNDOR - (PROFIL-TREND KFT) - Felkészülésnek jó volt a bajnokság a tavaszi idényre. Csapatunk jól érezte magát az egész bajnokság folyamán. BARTHA LÁSZLÓ - (ELSZER Bt) - Csapatom a számításaimnak megfelelően jól szerepelt. A bajnokság jól szolgálta a tavaszi idényre való felkészülésünket. Az már csak hab a tortán, hogy a végén sikerült megcibálni a T-FORG TRANS oroszlán bajszát! GÁL TAMÁS - (T-FORG TRANS KFT) - Egyre jobban összeérik a csapat a fiatalítással és ennek nagyon örülök. Mint tavalyi győztesnek a döntőbe jutás volt a célunk a többit majd 27-én meglátjuk. Jól éreztük magunkat a bajnokságban és gratulálok a szervezéshez jövőre is jövünk. PODLOVICS LAJOS - (SÓSTÓ-GYÓGYFÜRDŐK Zrt) - Már az elején tudtuk, hogy egy nehéz csoportba kerültünk a bajnokságban, hiszen tőlünk mindenki magasabb osztályban szerepel a salakon. Viszont jól éreztük magunkat az egész tél folyamán kitűnő körülmények között igen jó csapatokkal mérkőzhettünk. A bajnokságot arra szántuk, hogy a tavasz jobb legyen. SZEKERES TAMÁS - (KELET-SOLAR KFT) - Többre számítottam a csapatomtól, de a bajnokság kitűnő lehetőséget biztosított részünkre a tavaszi folytatásra. Jól éreztük magunkat és köszönjük a szervezést. A fotókon az "A" csoport csapatai szerepelnek. A bajnokság 6-án, szombaton a "B"-"C" és "D" csoportban a hetedik fordulóval folytatódik.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk