molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Még tizenkét csapat esélyes...

2016. február 01., hétfő 14:01
A hétvégén tizenöt mérkőzéssel folytatódott az INTERSPORT - NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Teremlabdarúgó Bajnokság. Hatalmas, de igen sportszerű küzdelmek zajlottak az eddigi legszínvonalasabb bajnokság hatodik fordulójában. A kiélezett küzdelmeket bizonyítja, hogy az "A" csoport már döntőbe jutott (RED WOLF és T-FORG TRANS KFT) csapatai mellett a még kiadó hat helyre tizenkét csapat esélyes. Mérkőzésértékelések csapatvezetői nyilatkozatok "B" CSOPORT: MEKKMESTER UNITED - FC SZPARTAK KERTVÁROS 1:13 Gólfesztivál kitűnő Kertvárosi produkcióval, Máté Péter kilencszer talált a kapuba. Kirják Róbert - (FC Szpartak): Magabiztos győzelmünk reményt ad arra, hogy a végelszámolásnál is ott legyünk. Szilágyi Zsolt - (Mekkmester United): Ez gombócból is sok ma kijött a köztünk lévő három osztálybeli különbség. VIS MAIOR RATIZOL - PREDATOR-PAPP CAR 1:3 Fiatalos kreatív játék meghozta gyümölcsét. Dr . Éles Krisztián - (Vis Maior Ratizol): két egyelő képességű csapat küzdelméből a végén a fiatalos lendületű csapat nyert. Varga József - (Predator-Papp Car): egyre egységesebb a csapatom ez az eredményen is látszik. MESTER FESTÉK - TÍMÁR VETŐMAG FC 1:0 A Tímári csapat folytatta a hetek óta tartó vesszőfutását a helyzetkihasználások terén. Főfai Félix - (Mester Festék) : Az elmúlt heti 1:9 után sikerült felállnunk. Tóth János - (Tímár Vetőmag FC): Rúgott gól nélkül nem lehet nyerni! BERGLAND KFT - DROMEDAR FC 2:6 A rutinosabb csapat győzött a helyzeteit sorra kihagyó jó erőkből álló ellenfelével szemben. Tóth Zoltán - (Dromedar FC): Keményen és lelkesen küzdő ellenfél ellen sportszerű mérkőzésen sikerült nyernünk. Gégény András - (Bergland Kft): Ennyi kihagyott helyzettel nem lehet egy ilyen rutinos csapat ellen meccset nyerni. NONSTOP BÚTOR - NYÍR-CHEM KFT 1:1 Rangadó volt a javából az egyenlő erők küzdelmében. Banka Zsolt - (Nonstop Bútor): Igazságos döntetlen született. Ludmann Zoltán - (Nyír-Chem Kft): Egyenlő erők küzdelme volt nem érdemelt egyik csapat sem győzelmet. "C" CSOPORT: HIREX GÁZ KFT - CSODAVÁR FC 3:7 Az egyenlő erők küzdelméből a helyzeteiket jobban kihasználó Csodavár jött ki győztesen. Kerekes János - (Hirex Gáz Kft): A csapat átalakulóban van készülünk egy sikeres tavaszra. Turgonyi Tamás - (Csodavár FC): Jó iramú mérkőzésen nagy kedvel és eredményesen játszottunk. ROZSRÉT SE - KÉT BAL FC 1:2 Végig izgalmas mérkőzésen felváltva voltak veszélyben a kapuk. A fiatalos lendület ellen most győzött a több rutinnal rendelkező Két Bal FC. Kvaka Árpád - (Rozsrét SE): Gratulálok mindkét csapatnak kitűnő sportszerű mérkőzést játszottunk. Vincze János - (Két Bal FC): Küzdelmekben bővelkedő összecsapás volt. Meglepett bennünket a fiatal kitűnő ellenfelünk, végül a helyzeteinket mi használtuk ki jobban sportszerű mérkőzésünkön. VETERÁNOK - HEROES FC 1:1 Nem illetődött meg a "H" csoportban szereplő Heroes a régi motorosokból álló Veteránok ellen és nevükhöz méltóan küzdöttek. Tóth István - (Veteránok FC): Ha többet futunk nyerhettünk volna. Sánta Szabolcs - (Heroes FC): Kitűnő Játékvezetés mellet jó ellenfél ellen jól éreztük magunkat és egyre egységesebb a csapatunk. ÚJFEHÉRTÓ HFC - RALDA RALLYE TEAM KFT 1:3 Rangadónak indult végül a kihagyott helyzetek mérkőzése lett tartalékos Ralda győzelemmel. Szabó Zsolt - (Újfehértó HFC): A kihagyott helyzetek megbosszulták magukat. Balogh Richard - (Ralda Rallye): Az ellenfél kihagyta mi pedig berúgtuk a helyzeteinket így tartalékosan is nyertünk. HELIOS FC - NEV-ÚT KFT 2:6 Sziporkázó Nev-Út csapata parádés mérkőzésen győzött a helyzetek sorát elpuskázó Helios ellen. Dr. Sánta János - (Helios FC): Két osztállyal magasabban szereplő ellenfelünkkel szemben nem volt esélyünk. Egy kitűnő csapattól szenvedtünk vereséget. Garai László - (Nev-Út Kft): Játékosaim maradéktalanul teljesítették kérésemet. Nagyszerű játékvezetés mellet örömfocit játszottunk. "D" CSOPORT: VOLÁN BUSZ ÖREGFIÚK - HET-BAND KFT 3:4 Forró hangulatú színvonalas mérkőzésen szoros eredmény született. Szabó András - (Volán Busz ÖF): Nagy küzdelemben vesztettünk egy kitűnő csapat ellen. Hetei Alex István - (Het-Band Kft): Végig kiegyensúlyozott küzdelem volt tele izgalmakkal. A végén a szerencse nekünk kedvezett. APOLLÓ 12 - PIKOLÓ SÖRÖZŐ 0:6 Az emberelőny rányomta bélyegét a mérkőzésre a nagy csatákat megélt ellenféllel szemben. Nagy Tamás - (Apolló 12): Szerettük volna megcibálni az oroszlán bajszát de végig emberhátrányban játszva ennyire voltunk képesek gratulálok az ellenfélnek a győzelemhez. Czene Lajos - (Pikoló Söröző): Nagy lépést tettünk a döntő felé a játék nem kimagasló, de eredményes volt. DIEGO-S FIÚK - MARSO KFT 3:4 Óriási küzdelemben két egyforma képességű csapat csatája igazi rangadó volt. Somogyi Zoltán - (Diego-S Fiúk):Tartalékos csapatommal nagy küzdelemben végig futottunk az eredmény után. Márkus Tibor - (Marso Kft): Nagyon kemény és sportszerű mérkőzés volt. VIESSMANN - ZÖLDÖVEZET KTB 3:2 Az alacsonyabb osztályban szereplő Zöldövezet KTB csapata megnehezítette a rutinos ellenfele dolgát. Takács Ferenc - (Viessmann): Kissé hiányosan de sikerült begyűjteni a a három pontot. Tündik Tamás - (Zöldövezet KTB): Küzdelmes hajtós meccset játszottunk és nagy luxus volt részünkről, hogy egy papíron jobb csapat ellen csak egy cserével álltunk fel. A döntetlen reálisabb lett volna. Gratulálok a rutinosabb csapatnak. BED BOYS FC - FIATAL GYÉMÁNTOK SK 3:3 Az eddig is tetszetősen játszó Bed Boys FC új kapussal végre eredményes volt és megszerezte első pontját. Horváth János - (Bed Boys FC): Próbálunk felébredni a sorozatos vereségek után. A mai mérkőzésen tapasztaltak biztatóak a jövőt illetően. Kovács Ottó - (Fiatal Gyémántok SK): Az első félidőben vezettünk a másodikban sokat könnyelműsködtünk és az ellenfél ezt kihasználva egyenlített. A bajnokság február 4-én csütörtökön az "A" csoport záró fordulójával folytatódik.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk