molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

RED WOLF az "A" csoport bajnoka

2016. január 29., péntek 09:03
Az "A" csoport utolsó előtti fordulójában eldőlt, hogy az INTERSPORT - NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Teremlabdarúgó Bajnokság első a döntőse a Kohut Árpád vezérelte RED WOLF gárdája. A csapat könnyed játékkal verte 15:1 arányban a Sóstó-Gyógyfürdő Zrt. csapatát és mivel már behozhatatlan előnyre tettek szert így a február 27- én megrendezésre kerülő "SZUPER DÖNTŐ" résztvevői lettek. Szintén tegnap dőlt el, hogy második helyen a T- FORG TRANS KFT. csapata került a döntőbe mivel tegnap 10:1 arányú győzelmet arattak az EISSMANN HUNGÁRIA KFT. csapata ellen. A Profil Trend Kft. csapata is megszerezte első győzelmét az Iszom-Láz ellen aratott 4:1-es mérkőzésen. A jó erőkből álló és többre hivatott Vörös Ördögök 5:1 arányú vereséget szenvedtek a kitűnően játszó Haverok csapatától. Az egyre egységesebb és kitűnő teljesítményt nyújtó Elszer Bt. méretes zakót szabott 3:0 arányban a Kelet Solar Kft. csapatára, és így a dobogóra került. A bajnokság szombaton tizenöt mérkőzéssel folytatódik a "B"-"C" és "D" csoportban.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk