molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Útban a döntő felé...

2016. január 22., péntek 09:51
Parádés mérkőzésekkel folytatódott az INTERSPORT - NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Teremlabdarúgó Bajnokság az "A" csoportban a hetedik fordulóval. A Kelet-Solar csapata könnyed 4:0-ás győzelmet aratott az EISSMANN csapata ellen. A Vörös Ördögök a múlt heti bravúros győzelem után megtartva kitűnő formájukat ugyancsak megnehezítették nagyhírű ellenfelük dolgát (a tavalyi bajnokról van szó), de végül a T-Forg Kft csapata nyert 3:1 arányban, és ezzel nagy lépést tett a döntőbe jutás felé. A Haverok - Profil-Trend Kft mérkőzés szintén nagy küzdelmet és 2:1-es Haverok győzelmet hozott. Az Elszer Bt - Red Wolf összecsapás is sokáig kiegyenlített volt, sőt, Nagy Sándor egy igazán „fineszes” gólt lőtt mintegy 20m-ről a bajnokság egyik legjobb kapusának Jakucska Csabának, de a végeredmény 5:2 a Red Wolf javára, ami azt sejteti, hogy a csapat a döntő küszöbén van. Alsóházi rangadó volt a záró mérkőzés a Sóstó-Gyógyfürdő Zrt és az Iszom-Láz között, a Sóstó már 4:2-re is vezetett, a vége mégis Iszom-Láz 5:4-es győzelmét hozta. Szombaton reggel 8-tól újabb tizenöt mérkőzéssel folytatódik a küzdelem a "B"-"C" és "D" csoportokban.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk