molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Sportszerű küzdelmek a Mórában

2015. december 21., hétfő 18:55
Vasárnap este nyolc órakkor fejeződött be a három napig tartó teremlabdarúgás küzdelem-sorozat a negyedik alkalommal megrendezésre kerülő Szabolcs-Takarék Karácsony Kupán. A közel 80 mérkőzésen csupán két sárgalap lett kiosztva, sérülésmentesen és sportszerűen zajlottak a küzdelmek éjszakába nyúlóan. Első helyen végzett a "Király Gold", második lett az "All Star" csengeri csapata és a dobogó harmadik fokára állhatott a "Red Wolf". Különdíjasok: Torna gólkirálya: Kovács Róbert Legjobb kapus: Csernyi Richárd Legjobb játékos: Kapacina Valer

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk