molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

STANDOX győzelem az öregfiúk tornán

2015. november 30., hétfő 09:46
A hétvégén nagy sikerrel 4. alkalommal került megrendezésre a NYÍRERDŐ - RETRO RÁDIO KUPA ÖREGFIÚK TEREMLABDARÚGÓ TORNA húsz csapat részvételével. A torna végeredménye a következő: STANDOX NYÍREGYHÁZA TUNSGRAM SE HAJDÚBÖSZÖRMÉNY NYÍRSÉG COPY KFT NYÍREGYHÁZA GÓLKIRÁLY: NAGY JÁNOS - NYÍRSÉG COPY KFTLEGJOBB JÁTÉKOS: IGOR BOGDANOVICS - TUNSGRAM SE HAJDÚBÖSZÖRMÉNYLEGJOBB KAPUS: SZABÓ ATTILA - STANDOX A fotón a győztes STANDOX csapata a támogatókkal és szervezőkkel (Fotó: Cseke Bea Sportcentrum)

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk