molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Téli Teremlabdarúgó Bajnokság részsorsolása

2015. november 04., szerda 17:25

Mellékletek:

Elkészült az ez évre vonatkozó terembajnoki mérkőzések időpontjait. Az „A” csoportból amely szerdánként kerül lebonyolításra, az idén négy fordulót rendezünk a „B” –„C” és „D”  csoportokban pedig két fordulóra kerül sor. A további mérkőzések időpontját a jövő héten tekinthetik meg. Folyamatosan érkeznek a nevezések a három teremtornára szeretném ha minél több csapat a mi bajnokságunkból nevezne. A mellékleteknél megtekinthetik az ez évi bajnoki mérkőzések időpontjait. Üdvözlettel: Dajka LászlóVárosi Kispályás Bizottság Elnök

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk