molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Téli Teremlabdarúgó Bajnokság sorsolása

2015. október 28., szerda 10:18

Mellékletek:

Tegnap, 2015. október 27.-én elkészült az INTERSPORT - NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM TÉLI TEREMLABDARÚGÓ BAJNOKSÁG 2015-2016 évi SORSOLÁSA. A sorsolásban segédkeztek a FATUM-NYÍREGYHÁZA NBI.-ben szereplő Női Röplabdás lányok, akik a stadionban a vasárnapi ellenfél, Jászberény csapatának elemzésén vettek részt. A négy tízes csoport a lányok által kihúzottak szerint alakult ki, melyeknek összetételét megtekinthetik a mellékleteknél. A bajnokság november 11-én indul, az „A” csoport mérkőzéseivel, majd 14-én folytatódik a  „B” - „C” és „D” csoporttal, a 2016. február 27-én rendezendő döntőig, ahol a négy csoport első két helyezettjei mérkőznek meg a Nyíregyháza Abszolút TEREMBAJNOKA CÍMÉRT. A mérkőzésekre a Móra Ferenc Általános Iskola Örökösföldi Csarnokában kerül sor. Képeken a húzást végrehajtó hölgyek a következők: (08-09) SITKU TAMARA, (10) RAMDIN DARLENE, (11-12) DEBORA ARAUJÓ, (13-14) ANDREJKOVICS ALEXANDRA, (15) TÓTH FRUZSINA A fotókat Cseke Bea készítette. Üdvözlettel: Dajka LászlóVárosi Kispályás Bizottság Elnök

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk