molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Forduló halasztás!

2015. október 12., hétfő 08:50
A mai napon 2015. október 12. hétfői forduló a rossz időjárás miatt elmarad! A forduló pótlására október 14.-én szerdán kerül sor, a kiírás szerinti időben és pályákon, ez alól kivétel az „E” PÁLYÁRA KIÍRTAK, a „B” az „F” PÁLYÁRA KIÍRTAK PEDIG AZ „A” PÁYÁN JÁTSZANAK! Az október 9.-én pénteken elmaradt KERTVÁROS SZSE - TRIÓ MAXI GÁZ mérkőzést, október 13.-án kedden, 17.30-kor a „B” pályán kell lejátszani! Az október 13.-án rendezendő fordulóban az „E” pályára kiírtak a „B” az „F” pályára kiírtak az „A” pályán játszanak, mivel az E - F pályák egyelőre használhatatlanok! Megértésüket köszönjük. Üdvözlettel: Dajka LászlóKispályás Bizottság Elnök

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk