molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Téli Teremlabdarúgó Bajnokság Versenykiírása

2015. szeptember 15., kedd 12:18
Tájékoztatásul közlöm Önökkel, hogy ismét megrendezésre kerül a Városi INTERSPORT NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Teremlabdarúgó Bajnokság kizárólagosan csak a mi csapataink részére 40 – csapat nevezését tudjuk elfogadni a beérkezések sorrendjében. Akik a szerda - csütörtöki csoportban szeretnének játszani azok a nevezések beérkezésének sorrendjében sorsolás nélkül alkotnak majd egy tízes csoportot és ők mindig vagy szerdán vagy csütörtökön játszanak majd. A bajnokság helyszíne a MÓRA FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA felújított csarnoka Örökösföld. A nevezési díj változatlanul 55.000 Ft. A nevezési lap letölthető a mellékleteknél! NYÍREGYHÁZA VÁROS2015 – 2016. évi Téli Teremlabdarúgó BajnokságVersenykiírása   1./ A bajnoki kiírás célja: Az INTERSPORT Nyíregyházi Városi Szabadtéri Bajnokságban szereplő csapatok részére plusz lehetőség biztosítása a téli időszakban történő sportolásra. Más csoportok csapatainak megismerése erő felmérési lehetőség. Nyíregyháza Város INTERSPORT NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Téli Teremlabdarúgó bajnokság győztesének eldöntése. 2./ A bajnokság rendezője: NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Nonprofit kft - Városi Kispályás Bizottság. 3./ A Kispályás Bizottság:Elnök: Dajka László 4./ A bajnoki sorozat helye: Nyíregyháza Móra Ferenc Általános IskolaÖrökösföldi lakótelep. 5./ A bajnokság ideje: 2015.-november 12 - től - 2016. február 27 - ig szerda - csütörtöki -szombati és vasárnap délelőtti időpontokban. 6./ Résztvevők: A terembajnokságban szerepelhet minden csapat amely hivatalos résztvevője a Nyíregyházi Városi INTERSPORT Kispályás Szabadtéri Bajnokságnak és játékosai érvényes igazolással rendelkeznek. Más csapatba igazolni lehet de az átigazolt játékos a tavasz folyamán már nem igazolhat új csapatba! A teremlabdarúgó bajnokságra vonatkozóan is érvényes a szabadtéri bajnokság kiírásában szereplő…. 6/c-12/1,2,3,4,5,6,8,9,10,11-pont illetve a 13/-1,2,3,4,5,6,7,9,10,11,12,13,14,15 16,17,18,19,20,22,23,24,25,26,27,28,30,31,32,33,34,35,36 A bajnokság folyamán egy játékos kizárólag csak egy amatőr és egy öregfiúk csapatban szerepelhet a szabadtéri bajnoksághoz hasonlóan! A Téli bajnokságban szerzett büntetést az adott sorozatban kell letölteni a büntetés a szabadtéri bajnokságra nem érvényes! 7./ Nevezési díj: 55.000-Ft/csapat. 8./ Nevezés: Az INTERSPORT Téli Teremlabdarúgó Bajnokságra a nevezéseket a beérkezések sorrendjében az első 40-csapatrészéről fogadjuk el!A nevezés érvényessége a nevezési díj befizetésével és a nevezési lap leadásával valósul meg. NEVEZÉSI HATÁRIDŐ: 2015. október 31. 9./ A bajnokság rendszere: A benevezett csapatokat kiemelés nélkül egy kalapból sorsoljuk ki négy tízes csoportra osztva. A mérkőzések játék ideje 2 x 20 perc! Amennyiben az Old Boys csoportból 10 csapat nevez úgy őket egy külön csoportba soroljuk! A négy tízes csoportban körmérkőzések után a csoportok első két helyezettjei mérkőznek meg a végső győzelemért 2016 február 27.-én két négyes csoportban , mindkét csoportba kerül sorsolás útján két első és két második helyezett csapat. A két csoport győztes játszik az 1-2 a két csoport második a 3 – 4 .–helyért (a játékidő ezen napon 2 x 15 perc). A bajnokság végén azonos pontszám esetén a Versenykiírás 9/b pontja a meghatározó! 10./ Díjazás: A győztes elnyeri a INTERSPORT Nyíregyháza Város Téli Terem Bajnoki címét Vándorserleget (melyet egy évig őrizhet) és annak kicsinyített mását illetve oklevelet kap. A második helyezet csapat serleget, oklevelet kap. A harmadik helyezet csapat serleget, oklevelet kap. A negyedik helyezet csapat serleget, oklevelet kap. Minden csoport győztese serleget kap. A gólkirály és a legjobb kapus mind a négy csoportban külön díjban részesül.   A bajnoki küzdelmekre minden csapatnak jó felkészülést és sikeres szereplést kívánunk. Nyíregyháza 2015.09.16 Kósa ÁrpádNyíregyházi Sportcentrum Kft ügyvezető igazgató Dajka LászlóKispályás Bizottság Elnök                                                                     

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk