molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

SZUPER KUPA DÖNTŐ sorsolás

2015. június 23., kedd 10:02
Egy bajnok kiléte még ismeretlen az INTERSPORT NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Városi kispályás Labdarúgó Bajnokságban. Az OLD BOYS II. osztályban a MESTER FESTÉK vagy a DROMEDAR FC Öregfiúk csapata lehet a befutó, de mindkettő első osztályba került már. A tegnapi sorsoláson kiderült, hogy a tíz bajnok melyik csoportban méri össze tudását június 29.-én 17.30-tól a „SZUPER KUPA” Döntőben, és nyeri el Nyíregyháza 2014 - 2015 évi ABSZOLÚT KISPÁLYÁS BAJNOKA CÍMET. A csoportbeosztások a következők: „A” csoport: RETRO HOLIDAY, FAYR BLY, GASE JÁSZAI FLAMENGO, „B” csoport: GASTROMEDIX KFT, MESTER FESTÉK vagy DROMEDAR FC ÖREGFIÚK, RED WOLF „C” csoport: PIKOLÓ SÖRÖZŐ, CIVIS MÁRVÁNY KFT, VÖRÖS ÖRDÖGÖK, VECTIGÁLIA ÖREGFIÚK

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk