molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Két újabb csapattal bővült a bajnokok sora

2015. június 18., csütörtök 10:02
Éveken keresztül nem hiányzott a dobogóról a bajnokság egyik legsikeresebb csapata, az „ELIT” „A” csoportban. Látszik az idő múlása a VECTIGÁLIA csapatán, de most egy nem kisebb fegyvertényt hajtottak végre, minthogy kimagasló játékkal nyerték az OLD BOYS I. osztályban a bajnokságot „ÖREGFIÚKKÉNT", amely osztály legalább olyan erős, mint  az „A” csoport. Eldőlt a bajnoki cím sorsa az „E” csoportban is, itt a végig extra teljesítményt nyújtó GASE FLAMINGÓ JÁSZAI KFT csapata szerezte meg a bajnoki címet, és jutott fel a „D” csoportba. A  tíz bajnok közül még kettő (az „F” csoport és az OLD BOYS II.o bajnoka) kiléte ismeretlen. A „SZUPER KUPA” döntőre június 29-én 17.30-kor kerül sor, a tíz bajnok részvételével.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk