molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

VÖRÖS FARKAST „gázolt„ a T-FORG TRANS a döntőben

2015. március 02., hétfő 15:17

Mellékletek:

Rég nem látott hatalmas küzdelmet hozott a három hónapja tartó NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM TEREMLABDARÚGÓ BAJNOKSÁG döntője az elmúlt hétvégén a Bem Iskolában. A négy tízes csoportban zajló bajnokság folyamán a döntő mérkőzésekkel együtt 192 mérkőzés lebonyolítására került sor. A csoportok bajnokai: „A” RED WOLF; „B” NYÍR CHEM KFT; "C” PIKOLÓ SÖRÖZŐ; „D” DROMEDAR FC mellet a csoport második helyezettek: T-FORG TRANS KFT; KÉT BALL FC; DIEGO-S FIÚK és MARSO KFT is bekerültek a döntőbe. A két négyes csoportban lebonyolított elődöntőből az azonos csoportból döntőbe jutó két csapat, a RED WOLF és a T-FORG TRANS KFT játszott a SZUPER BAJNOKI CÍMÉRT, a MARSO KFT és a DROMEDAR FC pedig a harmadik negyedik helyért, egyébiránt ők is azonos csoportból jutottak be a döntőbe. A döntő hatalmas küzdelmet hozott, de végül a T-FORG TRANS KFT csapata 2:1 arányban jobb volt a tizennyolc hónapja bajnoki mérkőzésen veretlen! (VÖRÖS FARKASOK) RED WOLF csapatánál, így új név kerül a vándorserlegre, ugyanis NYÍREGYHÁZA 2014-2015 évi SZUPER TEREMBAJNOKA: A T-FORG TRANS KFT csapata lett. A teljes döntő eredmény listája letölthető a mellékleteknél! A győztes csapat fotója mellett látható még egy kis plussz fotók.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk