molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Ketten már a döntőbe kerültek

2015. február 09., hétfő 14:21
Az elmúlt héten a hetedik fordulóra került sor a NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM VÁROSI KISPÁLYÁS BAJNOKSÁGBAN. Meglepetések sorát hozta a forduló Három csapat maradt továbbra is százszázalékos. Ezzel az „A” csoportból már biztos döntős  a NYÍR CHEM KFT és a KÉT BALL FC. Hogy melyik első vagy második helyen, az majd az utolsó fordulóban egymás ellen játszott mérkőzésükön derül ki. A DROMEDAR FC nagy küzdelemben verte 2:1 arányban az eddig száz százalékos MARSO KFT csapatát, és vette át a vezetést a „D” csoportban. Az egyre jobb formába lendülő FIATAL GYÉMÁNTOK SK KOVÁCS OTTÓ csapatkapitány kitűnő (két gól és két gólpassz) játékával óriási, 8:3 arányú verést mért az eddig kimagasló teljesítményt nyújtó döntőre is esélyes DIEGO-S FIÚK csapatára. A ZÖLDÖVEZET KTB „B” csoportos csapata megszerezte első győzelmét, 5:4 arányban és első pontjait a jó erőkből álló NAGYCSERKESZI ERŐNLÉT ellen. A BOKOR BORBÁNYA „B” csoportos csapata kiütéses győzelmet aratott, 4:0 arányban a jó nevekből álló NYÍRSÉG SZERVIZ KFT csapata ellen. A héten, csütörtökön és szombaton, folytatódnak a küzdelmek a nyolcadik fordulóval, és hatalmas küzdelem várható a „A”,„C” és a „D” csoportban a február 28-án rendezendő döntőbe kerülésért. A képen, szürke sárgában játszó Ludman Zoltán a NYÍR CHEM Kft tavalyi bajnok csapatának kapitánya vezet támadást az ELSZER Bt csapata ellen, melyet 6:2 arányban megnyert a NYÍR CHEM csapata.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk